פינוי דירות ירושה

ברגעים הקשים של טיפול בדירת ירושה, כולל ההתמודדות עם הרגשות שצפים והבעיות שעולות בתהליך, אני אתכם יד ביד, אעזור לכם לשלוט במצב, לטפל בו ביעילות, במקצועיות וברגישות מקסימלית.

פינוי דירות ירושה

ברגעים הקשים של טיפול בדירת ירושה כולל ההתמודדות עם הרגשות שצפים והבעיות שעולות בתהליך. אני אתכם יד ביד, אעזור לכם לשלוט במצב, לטפל בו ביעילות, במקצועיות וברגישות מקסימלית

ירשתם דירה ואין לכם זמן לטפל בנכס?

חייבים לפנות את תכולת הדירה שירשתם ואין לכם מושג מאיפה להתחיל?

רוצים למקסם את הנכס שירשתם: לפנות, לשפץ, לנקות, למכור/להשכיר אותו?

המומחיות שלנו: טיפול והשבחת דירות ירושה

אין לך פנאי לעבוד קשה?! אנחנו נדאג לפינוי, ניקוי, שיפוץ והשכרה/מכירה של הנכס. כך נחסוך לך את 'כאב הראש' שכרוך בעבודה עם מספר רב של בעלי מקצוע

החברה היחידה בישראל שמבצעת את כל תהליך הטיפול בדירות ירושה משלב פינוי התכולה ועד למציאת שוכרים או קונים

דואגים לשמר מזכרות וזכרונות במהלך הפינוי מתוך הבנה ורגישות לקשיים של בני המשפחה

כל התהליך נעשה בזמן קצר תוך עמידה ביעדים

למי זה מתאים?

השירותים שלנו מיועדים למי שקיבל דירה בירושה ונזקק לשירותים הבאים:

פינוי תכולת הדירה

שיפוץ הדירה

ניקיון הנכס

השכרה/מכירה של הנכס

ברגעים קשים של פינוי דירה שקיבלתם בירושה והתמודדות עם הרגשות שצפים והבעיות שעולות בתהליך, טוב שיהיה גורם אחד ששולט במצב ומטפל בו ביעילות, מקצועיות ורגישות.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם.

בשיחה נשמע מכם מהו מצב הנכס, מהם הקשיים שמעכבים אתכם בטיפול בנכס ונציע לכם פתרון מהיר ונוח שישחרר אתכם מהתעסקות בדירה.

* לתשומת לבכם: השירות מתאים רק ללקוחות שברשותם דירת ירושה וזקוקים לשירותים הבאים: פינוי תכולת הדירה, ניקיון הנכס, שיפוץ הדירה, השכרה/מכירה של הנכס.

המליצו עלינו

"עם הרבה רגישות ומקצועיות, הדירה של חמותי פונתה, שופצה קלות, נצבעה ונוקתה. זה מאד עזר לנו להשכיר את הדירה במחיר טוב."
"לפרדי יש צוות מקצועי אפשר לסמוך עליו שיעמוד בלוחות זמנים. ושהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר."
" לאחר שאימי נפטרה ההיתי שבור נפשית ולא יכולתי לטפל בכל פינוי תכולת דירתה, חיפשתי מישהו אנושי שיעזור לי. פניתי בבקשת סיוע לפרדי"
"פרדי פינה את כל התכולה ונתן לי עצות מעולות כיצד לשפר את הדירה ולמקסם את מחירה. בכל התקופה הזו של הטיפול בדירה חיי התנהלו כרגיל בלי להפסיד ימי עבודה."
הקודם
הבא

עם איזה קושי אתם מתמודדים במהלך הטיפול בדירה שירשתם?

"דירת ההורים עומדת! איך מתמודדים עם החפצים והזכרונות? לשפץ? להשכיר או למכור אותה? הדחיינות לא עוזרת לי!

אנחנו נמנעים מלהיכנס לבית ההורים, הזיכרונות מציפים אותנו, התחושה שלי היא שאני בכלל לא פנוי לזה רגשית.

"קשה לי בכלל להיכנס לבית. יש שם המון זכרונות שיקרים לי שאני מחובר אליהם רגשית. התחושה שלי היא שאני בכלל לא פנוי לזה רגשית".

אפשר כמובן להשקיע / להפסיד ימי עבודה ולעשות הכל לבד, ואז:

החברות הפועלות בתחום בדרך כלל לא מציעות פתרון מרוכז. חלקן מציעות רק ניקיון של הבית, אחרות מציעות רק שיפוץ, ויש חברות המתמקדות רק במכירה או בהשכרת הנכס. כשכל חברה מציעה רק פתרון חלקי, ברור שאם תרצו לטפל בנכס תצטרכו לעבוד מול הרבה מאוד בעלי מקצוע. מה שעלול להוביל לכך שדי מהר תאבדו את השליטה ותשאבו כולכם לפרויקט.

יש לא מעט 'חובבנים' בשוק הזה. ישנם אפילו שמציעים פינוי בחינם תמורת חפצים בעלי ערך וכן הלאה. ואז מגלים לצערינו שזרקו חפצים בעלי ערך נוסטלגי וסנטימנטלי רב עבורכם כמו אלבומים, מזכרות וכו', והשאירו את הדירה ללא הרהיטים עם המון בלאגן. לעיתים, אותם 'חובבנים' פחות ידאגו לפינוי מוסדר, ישליכו את תכולת הדירה לרחוב ויסכנו אתכם בקבלת קנסות.

הייחודיות שלנו: שירות מקיף, מיידי ורגיש בשיטת 'מפתח אחד'

שירות מקיף

אנחנו נבצע את התהליך מקצה לקצה ונחסוך מכם את ההתעסקות בעבודה עם מספר רב של בעלי מקצוע. ההתמחות שלנו כוללת פינוי הדירה, שיפוץ, ניקיון ועזרה במכירה או השכרה של הנכס. בנוסף, אנו מטפלים בלשלשת יונים בדירות שעמדו ריקות .

שירות יסודי ומיידי

מרגע שתיצרו איתנו קשר נוכל לפנות את הדירה בתוך מספר ימים . הטיפול כולל עזרה במכירת / השכרת הנכס בצורה המשתלמת ביותר עבורכם. אנו יודעים לעזור בתמחור הדירה והצגת הנכס בפני רוכשים או שוכרים פוטנציאליים.

רגישות

רגישות - אנו אכפתיים מאוד כלפי הזכרונות . אלבומים, ומזכרות בעלות ערך סנטימנטלי. כל העבודה שלנו מתבצעת מתוך רגישות הכרוכה בכניסה לבית שאוצר בתוכו רגעים בלתי נשכחים.

לפני / אחרי של דירות ירושה שטיפלנו בהן

"לאחר פטירת חמותי האהובה, הדירה שעברה בירושה לילדיה, היתה מאוד מוזנחת. אחיו של בעלי לא היו מסוגלים רגשית לפנות את החפצים של האם. הגעתי לפרדי, בהמלצת חברה שכבר עבדה איתו בעבר, ועם הרבה רגישות ומקצועיות, הדירה של חמותי פונתה, שופצה קלות, נצבעה ונוקתה. זה מאוד עזר לנו להשכיר את הדירה במחיר טוב. לפני זה, אין מצב ששוכר פוטנציאלי היה חותם חוזה. לפרדי יש צוות מקצועי, אפשר לסמוך עליו שיעמוד בלוחות זמנים. ושהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר".

בברכה,
מירב אופיר, רעננה

"לאחר שאמי נפטרה הייתי שבור נפשית ולא יכולתי לטפל בכל פינוי תכולת דירתה, חיפשתי מישהו אנושי שיעזור לי. פניתי בבקשת סיוע לפרדי מוסקוביץ' מנכ"ל והבעלים של חברת דה בסט , נפגשנו והוא הסביר לי על כל תהליך הטיפול בדירה של אמי ז"ל. פרדי פינה את כל התכולה, ונתן לי עצות מעולות כיצד לשפר את הדירה ולמקסם את מחירה. בכל התקופה הזו של הטיפול בדירה חיי התנהלו כרגיל בלי להפסיד ימי עבודה. ואם כל זה לא מספיק פרדי גם סייע לי למצוא שוכרים לדירה, מה שנתן לי ערך מוסף לשירות המעולה".

ממליץ מאוד ותודה על הכל!
חמי מונסונגו מיהוד

נעים להכיר

היי, קוראים לי פרדי מוסקוביץ' ואני בעל חברת THE BEST – החברה הישראלית לפינוי, טיפול ומקסום ערך בדירות ירושה. 

בעקבות אובדן הוריי בשנים האחרונות נחשפתי לקושי האמוציונאלי הכרוך בפינוי דירה מתכולתה ומחפצים בעלי ערך סנטימנטלי. גיליתי שהטיפול בדירה דורש תעצומות נפש רבות כאשר נדרשים לעבוד מול מספר בעלי מקצוע,  העוסקים בפינוי, ניקיון, שיפוץ ומכירה/השכרה של הדירה.

ניסיוני כבעל חברה לניקיון וידע רב שצברתי בנדל"ן הביאו אותי לבניית פתרון  'הכל במפתח אחד' שנועד להקל רגשית ופרקטית על יורשי דירות.

החברה שברשותי מציעה את כל השירותים תחת קורת גג אחת ומשחררת את היורשים מהתעסקות בכל התהליך, מבלי לאבד ימי עבודה יקרים.

ברגעים קשים של פינוי דירה שקיבלתם בירושה והתמודדות עם הרגשות שצפים והבעיות שעולות בתהליך, טוב שיהיה גורם אחד ששולט במצב ומטפל בו ביעילות, מקצועיות ורגישות.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם.

בשיחה נשמע מכם מהו מצב הנכס, מהם הקשיים שמעכבים אתכם בטיפול בנכס ונציע לכם פתרון מהיר ונוח שישחרר אתכם מהתעסקות בדירה.

* לתשומת לבכם: השירות מתאים רק ללקוחות שברשותם דירת ירושה וזקוקים לפחות ל-3 מ-4 השירותים הבאים: פינוי תכולת הדירה, ניקיון הנכס, שיפוץ הדירה, השכרה/מכירה של הנכס.

זה מה שאנחנו עושים הכי טוב

ניקיון לפני איכלוס

ניקיון מבנים לפני איכלוס או לאחר שיפוץ. פינוי מקלטים, פינוי דירות. ניקיון כללי, הסרת כתמי צבע, כתמי שמן, פוליש לרצפה. שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה.

ניקיון לשלשת יונים

ניקוי וחיטוי גגות, דירות, מפעלים ומחסנים, באופן המקצועי ביותר. לשלשת יונים הינה מפגע תברואתי העלול לגרום לריח חריף, הידבקות בכיני יונים ולמסך גרגירים באוויר הפוגעים בנשימה.

ניקוי בקיטור

שטיפה בלחץ מים חמים/ קרים. הסרת גרפיטי, הסרת כתמי שמן, כתמי צבע, הסרת כתמי חלודה, ניקוי בקיטור של משטחי בטון, גרנוליט, קירות. שטיפה בלחץ, שטיפת משאיות.

ניקיון מוסדות ציבוריים

ניקיון בתי ספר, גני ילדים, מתנ"סים, אולמות ספורט, מוזיאונים, מבנים ציבוריים ועוד.
שטיפה בלחץ מים חמים/קרים, עם חומרים סופחי צבע וידידותיים לסביבה.

ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים ומתחמי תעשייה. פסי ייצור, מפעלי בטון ופרויקטים מורכבים. עבודה בסטנדרטים גבוהים תוך הקפדה על נהלי בטיחות עם ציוד מתקדם.

שירותי ניקיון לאירועים

ניקיון לאירועים למגזר הפרטי, העסקי, עיריות ומועצות אזורית. ניקיון המתחם במהלך האירוע ובסופו. הניקיון כולל: שירותים, טיאוט ופחי אשפה. מענה מהיר ושירות ברמה גבוהה.

חיטוי משטחים

חיטוי משטחים בחומרים ידידותיים לסביבה. כולל אזורים נגועי קורונה.

טיאוט, שטיפת מתחמים

טיאוט וניקוי מדרכות וכבישים, מחסנים וקניונים לפני איכלוס. כולל שטיפה בלחץ.

פינוי מפגעים

עצים שקרסו או בסכנת קריסה, פינוי פגרים.​ מתאים לסקטור הפרטי ולרשויות.

דילוג לתוכן