פינוי פגרים ומפגעים

פינוי פגרים מחצרות פרטיים, פינוי פגר על הכביש, עץ שקרס, או רכב נטוש שעומד בלב סביבה עירונית, כל אחד מהמצבים הללו מצריך פינוי מפגעים, ויש עוד רבים כמותם. מפגע מוגדר כמצב אשר עלול לגרום לפגיעה בביטחונו, שלומו האישי או מצבו הבריאותי של הציבור. כאשר הימצאותו של גורם כלשהו בשטח ציבורי מוגדרת כמפגע, על הגוף הרלוונטי מוטלת האחריות לפעול באופן מידי לסילוקו, באופן הבטיחותי והיעיל ביותר.

שתפו:

פינוי פגרים בכל גודל, מחצרות בתים או כבישים הינו חלק משירות של פינוי מפגעים. ישנה חלוקה ברורה של מפגעים לפי סוגים ועל פי הסיכונים השונים שעלול לגרום כל אחד מהם. החלוקה נעשית על פי הנזק אותו עלול להסב המפגע למי שנמצא בקרבתו. כאשר המפגעים נחלקים לכמה קטגוריות: מפגעים תברואתיים, מפגעים בטיחותיים ומפגעים ביטחוניים. כל אחד מסוגי המפגעים הללו נחשב כגורם מסכן אשר יש צורך בסילוקו לאלתר.

פינוי מפגעים - פינוי פגרים, פינוי עצים שקרסו / בסכנת קריסה, פינוי רכבים נטושים

ישנם מצבים רבים ומגוונים בהם עולה הצורך בפינוי וסילוק של סיכונים ומפגעים, במטרה להבטיח את שלום הציבור הנמצא בסמוך ואת בריאותו. להלן דוגמא לחלק מהמצבים אשר דורשים פינוי מפגעים:

  • קריסת עצים – מצב אשר עלול לגרום לסכנת חיים מידית, במיוחד במהלך עונת החורף, כתוצאה ממזג אוויר סוער.
  • עצים הנמצאים בסכנת קריסה ודורשים פינוי מראש.
  • פינוי פגרים – הימצאות של פגר על כביש, בחצרות בתים אשר מהווה מפגע תברואתי ובטיחותי כאחד.

פינוי פגרים באזור השרון, המהווים הפרעה לסביבה.

  • הימצאותו של רכב נטוש בסביבת מגורים או בשטח ציבורי, מצב אשר מהווה פגיעה ביטחונית.
  • הימצאותם של חומרים מסוכנים בשטח ציבורי.

כאשר מדובר במפגעים הנמצאים ברחוב, בכביש או במבנה ציבורי, אחריות הטיפול והסילוק שלהם חלה על העיר או הרשות המקומית אשר בתחום השיפוט שלה הם נמצאים. לכן, קיים צורך תמידי בטיפול במפגעים במטרה להבטיח את שלום הציבור ולאפשר לתושבים לשמור על אורח חיים תקין ללא הפרעות.

אנו מספקים שירותי פינוי מפגעים עבור גופים מוניציפליים, בהם רשויות מקומיות, מועצות, קיבוצים ומושבים, וכן עבור מפעלים, גופי תעשייה ומוסדות, אשר משתמשים בשירותי איתור וסילוק מפגעים באופן נרחב. החברה מספקת מענה במידת הצורך גם ללקוחות פרטיים.

פינוי פגרים ופינוי מפגעים סביבתיים באופן המהיר והיעיל ביותר

חברת BEST ניקיון מספקת שירותי פינוי מפגעים סביבתיים, על כל סוגיהם: מפגעים תברואותיים – כגון פינוי פגרים בכל גודל. מפגעים בטיחותיים כגון פינוי עצים שקרסו בסערה ומפגעים ביטחוניים כגון רכבים נטושים.

לחברתנו ותק של מעל 15 שנים בתחום הניקיון, ואלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. החברה שמה דגש על כוח אדם איכותי, אמין ויעיל, אשר מתמחה בתחום הניקיון על סוגיו השונים. חומרי הניקיון בהם אנו עושים שימוש הינם ידידותיים לסביבה, לרבות חומרים ירוקים אשר ניתנים למיחזור, במטרה להקטין את הפגיעה בסביבה. החברה עושה שימוש במכשור חדשני ומתקדם במטרה לספק את השירות הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר.

שירותי ניקיון

01.

ניקיון מפעלים

פינוי עצים שקרסו בסערה

פינוי מפגעים עץ שקרס בסט ניקיון

פינוי עצים בסכנת קריסה ודורשים פינוי מראש

צרו קשר

דילוג לתוכן