פינוי דירות ומחסנים

פינוי דירות וניקוי לפני מכירה /השכרה, דירות נטושות, דירות אגרנים, מחסנים, פינוי מקלטים. כולל צביעה ותיקונים קלים.

שתפו:

פינוי דירות אגרנים ודירות נטושות

פינוי דירות – במקרים רבים מתקבלות תלונות של שכנים על ריח רע מדירות נטושות או דירות של שכנים אגרנים. כשמגיעים לדירת אגרן. ניתן למצוא דירה עם זוהמה וליכלוך מצטבר בכל חלקי הבית. 

תופעת אגרנות כפייתית הינה תופעה מוכרת לרוב לשירותי הרווחה. הקושי להפטר מחפצים, המצוקה הנפשית הנילוות לתופעה זו, יחד מביאים לידי מצב שהדירה מוזנחת ולא ראויה למגורי אדם.
חברת בסט קלין מגיעה עם צוות מיוחד ומקצועי אשר מפנה את הדירה ודואג לניקיונה. כולל צביעת קירות ותיקונים קלים. ומשמיש את הדירה למגורים. דבר שמביא בהחלט לעליית ערך הדירה. מכיוון שלהראות דירה למכירה במצב כזה, סביר להניח שלא נצליח למצוא קונים.

פינוי וניקוי דירות לפני מכירה/השכרההשבחת-ערך-הדירה

פינוי דירות מעזבונות, לפני מכירת דירה /השכרתה

מתי נזדקק בעזרה בפינוי דירה?

ניקח לדוגמא את המקרה הכואב כאשר ההורים הולכים לעולמם או עוברים להתגורר בדיור מוגן ויש צורך לפנות את דירת הירושה. אזי במקרים אשר בהם הדירה נמצאת בעיר אחרת ואפילו כשהיא נמצאת באותה העיר, מדובר בטרחה מרובה הכרוכה בכל הפרוצדורה הקשורה לפינוי הדירה.

הטיפול בכל פריט ובכל חפץ וההחלטה המכריעה מה עדיין ראוי לשימוש ומה מקומו באשפה, מה יכול לעבור למחזור ומה למסירה, דורשים הרבה זמן וסבלנות אין קץ. מדובר בתהליך ארוך ומייגע מאין כמותו כאשר בהעדר מקצועיות וניסיון בתחום של פינוי דירה הרי שהמלאכה עשויה לקחת ימים רבים. אפשר לחסוך את כל העבודה המפרכת וליהנות מביצוע מהיר במיוחד של העבודה בעזרת צוות מקצועי המציע את השירות של פינוי דירות.

פינוי דירות לפני מכירה או השכרה בהחלט יכול להשביח את ערך הנכס.

חברת בסט ניקיון מפנה עבורכם את הדירה באופן מהיר, בטוח ויעיל. כל החפצים יגיעו אל יעדם הנכון באופן הכי מושלם שרק יכול להיות.

פינוי מחסנים

ההורים, לא עלינו נפטרו? המחסן של אבא צועק הצילו?
חברת בסט ניקיון מפנה מחסנים ביתיים ותעשיתיים. כולל ניקוי המחסן ובמידת הצורך גם חיטוי.

פינוי מקלטים

חשוב תמיד לדאוג לפינוי המקלט, ניקיונו וסידור המקלט כדי שיהיה שמיש לימי מלחמה.

 

שירותי ניקיון

01.

ניקיון מפעלים

פינוי וניקוי דירת אגרן

ניקוי וחיטוי המקום

צרו קשר

דילוג לתוכן