ניקיון מפעלים

כל מפעל מייצר לכלוך תעשייתי על פסי הייצור והמשטחים השונים במפעל. שאריות של בטון, כתמי שמן, שטיפת משאיות, שטיפת ציוד כבד ועוד. ניקיון מפעלים, הנו נושא שיש לקחת בכובד ראש, שכן מדובר בציוד יקר ערך, וללא תחזוקה שוטפת, הבלאי מתעצם ועלול לגרום להפסדים כספיים לא מבוטלים.

שתפו:

ניקיון מפעלים הוא חלק בלתי נפרד מתחזוקה שוטפת של המפעל. תפקידה של חברת ניקיון אשר אמונה על ניקיון המפעל, הוא לדאוג לניהול הניקיון, הצבת צוות מיומן ועמידה בתקנים הנדרשים על פי חוק. כמו כן, שמירה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון ותחזוקה בלתי מתפשרת, מעלה מעל לכל את תדמית המפעל והמוניטין שלו, הן בעיני העובדים ומן הסתם בעיני המבקרים במפעל.

במפעלים בכלל ובמפעלי מזון בפרט, ביקורות של המשרד לבטיחות וגהות או משרד הבריאות, הם חלק מהשגרה. יצירת תנאים סטריליים ועמידה בתקנים, מונעת מקרים לא נעימים שמגיעים לעתים גם לסגירת המפעל. על מנת לעמוד בתקנים ובהנחיות התברואה, מומלץ לעבוד באופן שוטף מול חברת ניקיון בעלת ניסיון, אשר לומדת את המפעל מקרוב ועובדת מול תכנית עבודה מסודרת, עם צוות מיומן, תוך שימת דגש על זמני תגובה מהירים, יעילות והקפדה על רמת ניקיון גבוהה.

ניקיון מפעלי בטון בסט ניקיון

ניקיון מפעלים - על מה לשים דגש

ניסיון החברה משמעותי כשמדובר בניקיון מפעלים. בתחום זה, דרוש ציוד מתקדם מותאם ויכולת טכנית להפעלתו. מכונות שטיפה תעשייתיות, ניקוי בקיטור – שטיפה בלחץ של מים חמים / קרים ועוד. כמו כן חשוב לשים דגש על שימוש נכון בחומרי ניקיון והתאמתם לסוגי המשטחים בכל מפעל ובהתאם לסוג פעילותו, על מנת שלא ייווצרו נזקים בלתי הפיכים לציוד יקר ערך. 

חברת BEST ניקיון, הנה חברת כוח אדם וחברת ניקיון עם ניסיון בתחום ניקיון מפעלים מעל 15 שנה. החברה ערוכה לפרויקטי ניקיון בהיקפים גדולים וקטנים. עבודת הניקיון המתבצעת במפעל, נעשית ללא הפרעה לתפקוד השוטף של העובדים.

החברה נותנת מענה לכל סוגי המפעלים בתעשייה, מפעלי מזון, מפעלי בטון, מפעלי טקסטיל, מפעלי מתכת, מפעלי ציוד אלקטרוני, פסי ייצור, מחסנים ועוד. 

שירותי ניקיון

01.

ניקיון מפעלים

תחזוקה שוטפת במפעל בטון

נגן וידאו

ניקיון ושטיפה של מיכלי מיחזור בטון

צרו קשר

דילוג לתוכן