ניקיון מוסדות ציבוריים

ניקיון מוסדות, כולל ניקיון מתחמים עירוניים, ניקיון בתי ספר, ניקיון גני ילדים ועוד. כאשר מדובר בגופים הנועדו לשמש את הציבור, במיוחד כאלו שהמשתמשים העיקריים בהם הם ילדים, יש צורך בהקפדה על רמת תברואה נאותה. בכדי לוודא שתנאים אלו אכן נשמרים ברמה הגבוהה ביותר, חשוב להפעיל מערך ניקיון ותחזוקה אשר תפקידו לשמור על רמת הניקיון במקום וכך להבטיח את פעילותו התקינה.

שתפו:

כאשר מדובר בפרויקטים של ניקיון מוסדות ומתחמים ציבוריים, ניקיון בתי ספר, ניקיון אולמות ספורט ועוד. מדובר במקרים רבים על חללים גדולים אשר משרתים כמויות רבות של אנשים, לכן חשוב לשמור על מראה ייצוגי ועל תנאי תברואה נאותים במקום. הדרך לאפשר זאת היא על ידי הפעלה של מערך שלם לטובת ניקיון שוטף של המבנה.
בשונה ממבנים פרטיים, כאשר מדובר בגופים ציבוריים תהליך הניקיון הינו מורכב יותר והוא כולל שלבים רבים יותר, כאשר המטרה הראשית הינה לשמור על רמת סניטציה גבוהה וכך להבטיח את בריאותם של הנמצאים במקום. תהליך הניקיון כולל טיאוט של המקום, חיטוי משטחים, ניקוי וחיטוי של חללי שירותים ומדרגות, שטיפת רצפות, ניקוי אבק ועוד פעולות שמטרתן להבטיח רמת ניקיון גבוהה וללא פשרות.

ניקיון מוסדות ציבוריים בסט ניקיון
ניקיון ציורי גרפיטי בשירותים בבית ספר

ניקיון ותחזוקה נרחבים עבור מגוון גופים, מוסדות וארגונים

חברת BEST ניקיון מפעילה מערך מנוסה ומקצועי, אשר מספק שירותי נקיון לארגונים, מוסדות חינוך וגופים ציבוריים שונים. בין הגופים אשר משתמשים בשרותינו  ניתן למצוא מוסדות ציבוריים כגון:

  • ניקיון בתי ספר יסודיים ותיכוניים – הדורשים ניקוי קבוע של הכיתות, אולמות הספורט ועוד.
  • ניקיון גני ילדים – אשר מצריכים ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, לרבות חיטוי, בכדי למנוע את היווצרותם של חיידקים שונים במקום.
  • ניקיון מתנ"סים, ניקיון מועדונים ומגרשי ספורט – מרכזים אשר בהם ישנה תחלופה גבוהה של קהל משתמשים וכפועל יוצא הם דורשים ניקוי תכוף.
  • ניקיון מבני ציבור שונים – משרדים ומבנים אשר זקוקים לשמירה על הניקיון בכדי לשמור על מהלך פעילות תקין.

ניקיון מוסדות וגופים ציבוריים, זו המומחיות שלנו. השירות אותו אנו מציעים הינו רחב היקף והוא כולל מספר אפשרויות: ניקיון חד פעמי, ניקיון לפני איכלוס / לפני מסירה – ניקיון ראשוני של המבנה לאחר סיום תהליך הבנייה, אפשרות לשירותי תחזוקה – הפעלת צוות ניקיון קבוע במקום, לפי דרישת הלקוח.

ניקיון מוסדות – לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות

אם אתם זקוקים לחברת ניקיון אשר תספק שירותים עבור גופים ציבוריים, ניקיון בית ספר וכד', אנו שמחים לעמוד לשירותכם. חברת BEST ניקיון מציעה מענה יעיל, מהיר ואיכותי עבור גופים ציבוריים, ביניהם מוסדות חינוך, ארגונים שונים, מתנ"סים ואשכולי חוגים, מגרשי ספורט ועוד. אנו מספקים שירותי פינוי, ניקוי וחיטוי לאזורים נרחבים – מתחזוקה שוטפת ועד ניקיון לפני מסירה. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון!

לחברתנו ניסיון עשיר של מעל 15 שנים בתחום הניקיון. ואנו מקפידים על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים. החל מכוח אדם ברמה גבוהה ביותר אשר משלב בין מקצועיות, אדיבות ויעילות ועד למכשור הטכני וסוגי החומרים בהם אנו משתמשים – חומרי ניקיון ירוקים וידידותיים לסביבה

שירותי ניקיון

01.

ניקיון מפעלים

פינוי וניקוי גן ילדים

פינוי גן ילדים

פינוי גן ילדים לפני איכלוס מחדש

צרו קשר