ניקיון לפני איכלוס

בכל מקרה בו מדובר במבנה חדש אשר נועד לשרת הציבור, לא משנה אם מדובר במתנ"ס, מגרש ספורט או מתחם מסחרי הכולל חנויות, קיים צורך בניקיון ראשוני בכדי להכשיר את המבנה לשימוש ציבורי. הדרך הנכונה לעשות זאת היא על ידי שימוש בשירותי ניקיון לפני איכלוס, המאפשרים לנקות את האתר באופן יסודי

שתפו:

חברת בסט ניקיון מספקת שירותי ניקיון לפני איכלוס המספקים מענה לגופים מוניציפליים, מוסדות תרבות, חינוך וספורט, מפעלים ומתחמים מסחריים. בין הגופים המשתמשים בשירותי ניקיון לפני איכלוס בחברתנו, נמנים גופים מוניציפליים בהם רשויות מקומיות, קיבוצים ומושבים, בנוסף מתחמי תעשייה, מפעלים ואזורים מסחריים. כאשר יש צורך בניקיון יסודי, תוך התמודדות עם לכלוך מאסיבי, כתמים קשים ופינוי פסולת, אנו מספקים את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

ניקיון לפני איכלוס - פינוי וניקוי מבנה בתל אביב

מתי יש צורך בשירותי ניקיון לפני איכלוס?

ישנם כמה מקרים בהם מומלץ לשכור שירותי ניקיון לפני איכלוס מקצועיים:

כאשר מדובר במבני ציבור למשל מוסדות חינוך, גני ילדים, בתי ספר, אולמות תרבות וספורט, או במבני תעשיה, מפעלים ומחסנים, הדורשים ניקיון יסודי בטרם השמשתם לשימוש ציבורי או מקצועי. מתחמים מסחריים חיצוניים המאכלסים מספר רב של חנויות, הזקוקים לניקיון מקיף לפני פתיחתם לקהל הרחב. במקרים אלה כלל המתחם עובר ניקוי, מאזורי החוץ ועד חללי הפנים. בנוסף ניתן למצוא מבנים ומתחמים הנמצאים בתחום השיפוט של רשויות מקומיות, קיבוצים ומושבים, כמו מגרשי ספורט, חניונים או שטחים ציבוריים אחרים העומדים לרשות התושבים. תהליך הניקיון כולל טיאוט של אזורי המבנה, שטיפה וחיטוי.

במקרים בהם יש צורך בניקוי של כתמים קשים, כמו כתמי צבע, שמנים וחומרים תעשייתיים שונים, נעשה שימוש גם בניקוי בקיטור, אשר מבצע שטיפה באמצעות לחץ מים. במקרים של במבנים חדשים, ניקיון לפני איכלוס נעשה לאחר סיום העבודה באתר ועם עזיבת הקבלן והוא כולל ניקיון של בטון, מלט, טיח, ניקוי צבע באמצעות שפכטל.

פינוי וניקוי דירות נטושות

פינוי וניקוי דירות נטושות, דירות לפני מכירה/השכרה, דירות שהועברו בירושה ויש צורך בפינוי העיזבון וניקוי של הנכס לפני העברת בעלות או לפני כניסת דיירים חדשים.

 

שירותי ניקיון

01.

ניקיון מפעלים

פינוי וניקוי דירה לפני מכירה

פינוי וניקוי דירות לפני מכירה/השכרההשבחת-ערך-הדירה

תמונות לפני ואחרי

צרו קשר