טיאוט, שטיפת מתחמים

יישובים ומועצות מקומיות, קיבוצים ומושבים, כבישים ומדרכות, מתחמים מסחריים עירוניים ואזורי תעשייה, בכדי לשמור על רמת תברואה גבוהה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על טיאוט ידני, מתי יש בו צורך ולמי הוא מתאים

שתפו:

טיאוט רחובות בסט ניקיון

טיאוט ידני הינו שיטת ניקיון יעילה במיוחד, אשר מאפשרת לגוף המנהל את המתחם לשמור על רמת תברואה גבוהה במקום, בכדי להבטיח את שלום המשתמשים בו.

מי זקוק לשירותי טיאוט וניקיון?

גופים מוניציפליים, חברות מסחריות ומתחמים ציבוריים, במושב, בקיבוץ, במועצה מקומית או במתחם מסחרי בעיר, כאשר מדובר באזורים הבאים במגע עם קהל רב, יש צורך בהקפדה על רמת ניקיון גבוהה ושמירה על סביבה נטולת לכלוך ומפגעים. החשיבות שבשמירה על הניקיון הינה גם ברמה האסתטית, בכדי לשמור על נראות המקום, לטובת קהל המשתמשים, וגם ברמה התברואתית – בכדי למנוע התפשטות חיידקים, הימצאות של חומרים רעילים או מסוכנים ולאפשר שימוש בטוח לנמצאים באזור.

שירותי טיאוט ידני – מה הם כוללים?

הבחירה בשיטה זו, מאפשרת לעובדי הניקיון להקדיש תשומת לב מרבית בעת תהליך הניקיון ולהקפיד על כל פרט וכל אזור במתחם, בכדי לוודא שאף פסולת או לכלוך לא נשארו בשטח. השירות מתאים לניקוי שטחים שונים, מכבישים ועד מפעלים, הזקוקים להם במטרה לשמור על סביבה נקייה מפסולת, לכלוך וממפגעים. הנה חלק מהם:

טיאוט כבישים – איסוף לכלוך, אבק, מפגעים הנמצאים בצדי הדרך, פסולת מסוגים שונים.

טיאוט שבילים – שבילים הנמצאים בשטחי מועצות מקומיות, קיבוצים ומושבים אשר משמשים הולכי רגל. בין אם מדובר בנשורת עצים, בדלי סיגריות, פסולת שהושלכה באזור על ידי עוברי אורח ועוד, כל אלו נאספים באופן ידני על ידי צוות הניקיון.

טיאוט מגרשי חניה הממוקמים בשטחי מועצות, קיבוצים ומושבים – לרבות פינוי גזם ופסולת.

טיאוט מפעלים – איסוף אשפה, פינוי מפגעים, ניקוי אבק ולכלוך אשר הצטברו על רצפת המפעל.

חברת BEST ניקיון עם ניסיון כבר מעל 15 שנה

חברתנו מספקת שירותי ניקיון עבור גופים שונים, בהם מוסדות מוניציפליים, מועצות מקומיות, מפעלים וחברות מסחריות אשר זקוקים לשירותי טיאוט בשטחיהם. בין אם מדובר ברחוב, מדרכה, שביל, מגרש חניה, כביש או שטח ציבורי, כשאתם זקוקים לשירותי טיאוט ידני חברת BEST ניקיון היא הכתובת שלכם. חברתנו מחזיקה במוניטין עשיר של מעל 15 שנים בתחום הניקיון ואנו מקפידים לגייס לשורותינו עובדים אמינים, יעילים ואדיבים, במטרה לספק ללקוחותינו שירות מקצועי וניקיון ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים. בין הגופים הנהנים משירותינו נמצאים מוסדות חינוך, קיבוצים ומושבים, מתנ"סים ומרכזי ספורט, מתחמים מסחריים פתוחים, אזורי תעשייה ועוד אלפי לקוחות מרוצים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לניקיון יעיל, מהיר ומקצועי.

שירותי ניקיון

01.

ניקיון מפעלים

שטיפת מגרש ספורט

שטיפת המגרש והסרת כתמי צבע

פינוי ושטיפת מבנה בתל אביב

שטיפת מתחמים

צרו קשר

דילוג לתוכן