אודות חברת בסט ניקיון

חברת בסט ניקיון נוסדה בשנת 2005 על ידי פרדי מוסקוביץ'. החברה מוסמכת על ידי משרד התמ"ת ורשומה ב"ארגון חברות הניקיון". 

הנני בעל עסק לשירותי ניקיון מעל 15 שנה. עם צוות עובדים. עובד עם גופים סוציאליים במקרים פוסט טראומתיים. חוסים שמתגוררים בגפם בדירות סגורות ואטומות ללא מגע עם אנשים. וכשהריח מתחיל להגיע לשכנים ומהווה מטרד תברואתי, זה מגיע בסופו של דבר לרשויות.

כמו כן, מומחה בשירות לאגרנים, אנשים בעלי חוסר שליטה על אגירת ציוד בבית ובחצר, דבר שמהווה מפגע תברואתי חמור.

אני מקבל מספר רב של פנויות בנושא, מגופי רווחה מוניציפליים ועמותות למען חוסים.

הטיפול כולל פינוי, ניקיון ושיפוץ במספר ימים בודדים תוך תיאום עם הגופים הנ"ל.

בנוסף, במהלך עבודתי מקבל פניות רבות של דירות ירושה ששם אני נותן מענה זהה בשילוב רגישות יתר, לחפצים סנטימנטליים היקרים ליורשים.

כמו כן, מטפל בדירות נטושות שחשופות ליונים מקוננות, דבר המביא להרס הדירה ותכולתה. לשלשת היונים מהווה מפגע תברואי המסכן את הבריאות באופן חמור. הדבר דרוש טיפול מיוחד ומקצועי של צוות מיומן.

בסט-ניקיון-מיתוג-תחנת-אוטובוס

השיטה שלי

בעקבות אובדן הוריי, נחשפתי לקושי האמוציונלי בטיפול בדירה הכולל פינויה מתכולתה ומחפצים בעלי ערך סנטימנטלי. ובעקבות כך גיליתי שהטיפול בדירה דורש כוחות ותעצומות נפש לעבוד מול מספר רב של בעלי מקצוע העוסקים בפינוי, ניקיון, שיפוץ ועזרה במכירת הדירה.

הניסיון שצברתי במקרה האישי שלי והניסיון כבעל חברה לשירותי ניקיון וידע רב בתחום הנדל"ן, הביאו אותי לבניית קונספט "הכל במפתח אחד" הנותן שירותים תחת קורת גג אחת, ומשחרר את היורשים מהתעסקות בכל התהליך מבלי לאבד מספר רב של ימי עבודה יקרים.

בעקבות המקרה האישי שלי, הבנתי שיש בי את הרגישות לטיפול בדירות יורשים שכולל ביקור בנכס, שיחה עם היורשים והיכולת לארגן את הדברים על הצד הטוב ביותר.

*במהלך השנים גיליתי שצברתי לא מעט ידע וכלים לעבוד יורשים בשעתם הקשה.

ביקור בנכס, שיחה היכרות עם היורשים והבנת מטרתם לגבי המשך התנהלות הנכס.

השיטה שלי שמה דגש על מתן מענה מקיף הכולל את כל הצרכים הפיזיים והרגשיים שדרושים ליורשים בשעתם הקשה. שירות "הכל במפתח אחד" כולל: פינוי, ניקיון, שיפוץ קל, ומכירה/השכרת הדירה.

החברה פועלת מעל 15 שנים ומובילה את תחום הניקיון ביד רמה. מאחורינו עומדים אינספור פרויקטים בדרגות קושי שונות ואלפי לקוחות מרוצים, אשר יעידו כי אצלנו ערכי השירות, האדיבות והמקצועיות נמצאים מעל לכל. 

כל סוגי המכשירים בהם החברה עושה שימוש הינם מתקדמים וחדישים מסוגם במטרה לשמור על יעילות מירבית.

אנו מקפידים לגייס לשורותינו צוות עובדים מומחה בתחום הניקיון, בכדי לספק את השירות הטוב והאמין ביותר. חומרי הניקיון שלנו עומדים בתקני סביבה מחמירים ואנו מקפידים לעשות שימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה ובחומרים הניתנים למחזור. 

אנו גאים להימצא בחוד החנית של שירותי הניקיון בישראל ואנו שומרים על סטנדרטים גבוהים המאפשרים לנו להישאר במעמד זה. 

החברה שמה דגש על עמידה בתקני בטיחות, שמירה על איכות הסביבה, מקצועיות ועמידה בלוחות זמנים.

Fredi Moskoviz

דילוג לתוכן